Az Ungvári Hungarológiai Központban több hónapon keresztül megtekinthető volt Néger Krisztina keramikus, iparművész különleges, gyapjútűzdeléses technikával, nemezeléssel készült műveinek kiállítása
A tavasz színei címmel. A tárlat gazdag színvilágú csendéletekkel, virágmotívumokkal és kreatív fantáziaképekkel kápráztatta el az érdeklődőket. A művésznő munkáiban színes gondolatok, érzelmek összefonódása tükröződik. Néger Krisztina már több alkalommal állította ki műveit a Központban, amelyek színes aláfestést biztosítottak valamennyi rendezvényünkhöz. A tárlat még egy hétig megtekinthető.



